PříjemFAQHledatRegistraceSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení

Share | 

Pravidla fóra - POVINĚ PŘEČÍST!

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
UM3L3C
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 1417
Můj stroj : Nokia 6233
Registration date : 13. 05. 07

PříspěvekPředmět: Pravidla fóra - POVINĚ PŘEČÍST!   Tue Jun 05, 2007 12:23 am

Protože se forum začíná rozjíždět, musím sepsat pravidla, jak se tu můžete/musíte/nesmíte chovat. Podobná pravidla jsou na každém foru a musí se dodržovat! Jejich porušení se bude trestat.

Pravidla budou postupně přibývat, tak sem občas mrkněte. Pokaždé vás upozorním.

Pravidla tohoto fóra
1. Podpis může mít maximální velikost 550x120 pixelů. Větší obrázky/texty negativně ovlivňují orientaci v tématech. Abyste nemysleli, že jsem nějakej zmrd - Ta velikost je orientační, pár pixelů navíc přežiju. Ale pokud to bude hodně pixelů, podpis nekompromisně smažu a namíšu do něj vzkaz!
Těch 550x120 pix vypadá takhle:

2. Avatar (portrét) by neměl přesahovat velikost 150x200 pixelů. Opět zde nevadí odchylka pár pixelů..

3. Příspěvky typu "LOL" nebo "Je to dobrý" se považují za spam! Takovéto příspěvky budou mazány a při častém opakování dostane uživatel BAN!

4. Topic (např. s java hrou) musí obsahovat:
-Název hry v čitelném nadpisu
-Obrázek (screenshot)
-Link ke stažení (vložený do 'CODE' !!!)
-Popřípadě krátký popis - Není nutností!

Jak zmínil Mandaz - Výmluvy typu "Nenašel jsem obrázek" neberu! Na www.seznam.cz nebo www.google.com máte samostatný vyhledavač pouze obrázků!

5. Link nevložený do 'CODE' bude uživateli ohlášen a při 10 nevložených odkazech do správného typu dostane BAN na určitou dobu (ta mu bude napsána na e-mail).

6. Nikde nesmí být odkaz na jiný web s podobnou tematikou. Odkazy na své fan weby skupin apod. jsou povoleny.

7. Dotazy, které nemáte kam zařadit, vkládejte do "Off topic" nikoli "Vítejte"!

8. Na foru se nebude nic nabízet za peníze! Slouží to tu ke svobodnemu a jednoduchemu stahovani veciček v rozlišení 128x160 pixelů! Žádný prachy - FUJ!

9. Používejte možnost "Hledat". Nechceme tu mít 4 témata k jedné hře...

10. Zákaz urážení Adminů a Moderátorů (spíše Admina a Moderátora Smile ) Za nadávky a jiné vulgárně negativní či urážejicí vzkazy může být uživatel zabanován!

>11.< Pokud sem VY přidáte nějaké odkazy na nelegální software, tak odpovědnost za následky nesete taky VY! Stejně tak při downloadování z toho fora. Slouží to tu k shromažďování freeware java her v rozlišení 128x160 pixelů, nikoli warezu! Pokud se vám toto pravidlo nelíbí a nechcete být případně trestně stíháni, zrušte svůj profil, nebo nenavštěvujte toto forum. Je to jen vaše rozhodnutí!

Zatím mě další nenapadají. Přípdané návrhy a dotazy mi pšište přes MP.

Naposledy upravil dne Fri Jan 25, 2008 4:15 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://um3l3c.allgoo.net
UM3L3C
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 1417
Můj stroj : Nokia 6233

PříspěvekPředmět: Re: Pravidla fóra - POVINĚ PŘEČÍST!   Fri Jul 04, 2008 11:46 am

Aktualizace pravidel - 4.7.2008

Nejdříve nová POVINNÁ pravidla pro správně založený topic:

Správně založený topic o java hře/aplikaci musí obsahovat tyto parametry:

1) Název hry musí být napsán jako nadpis topicu, nemusí být napsán přímo v příspěvku, ale pro lepší orientaci je to plusem.
2) Ke hře musí být přiložen obrázek ze hry, nejlépe ze samothého hraní. Obrázky z filmové verze nebo nečeho podobného nejsou tolerovány. Úvodní obrázek, který nenapoví o čem hra je, je sice tolerován, ale rozhodně nejlepší je ingame. Příklad ze hry Die Hard 4.0:

Nepřípustný obrázek:
Tolerovaný, leč ne příliš dobrý obrázek:
Vyhovující plnohodnotný obrázek:

3) Pokud je hra multiscreen, bude to bud vepsáno v odkazu (vloženém do 'CODE') nebo někde poblíž. Jinak se samozřejmě předpokládá, že je hra 128x160 nebo že se přizpůsobí.
4) Pokud nebudou tyto pravidla splněny, MOD/ADMIN se sám může rozhodnout o výši trestu - od locknutí, přes smazání příspěvku až po BAN (ten schvaluji já).
5) Ukázkovými topicy jsou topicy od uživatelů Jinise a RostaK510i - Najděte si je poučte se.

-Toť pravidla pro příspěvky s java hrami. Teď k dalším věcem:

-Zaragování na SPAM je také spamem. Pokud v příspěvku uvidíte komentář typu "dobrá hra" nebo 4 příspěvky za sebou od stejného autra, neřvěte na něj "co tu spamuješ ty debile! BAN na tebe!" apod! Jednoduše napište někomu z modů/adminů a my to vyřešíme. Pokud se takto dít nebude, postihne vás trest.

-Diskutuje se k tématu. Pokud v topicu např. o hře řešíte vaše zážitky, score, potřebujete pomoct - OK! Pokud se začnete bavit o holení podpaží, postihne vás trest. Od toho tu jsou patřičné sekce!

Zatím to je vše, avšak možná se sem ještě něco přidá. To co jsem tu sepsal, myslím vážně. Jinak by to tu zachvilku připomínalo jedno velké trapné smetiště. A to se nesmí stát.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://um3l3c.allgoo.net
SpamFucker
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 1139
Můj stroj : k610i, pc, linux

PříspěvekPředmět: Re: Pravidla fóra - POVINĚ PŘEČÍST!   Tue Sep 02, 2008 7:35 am

Ak zakladáte tému v Novinky/Recenze, je treba napísať aj nejaké informácie. Screenshoty z hry dokáže nájsť každý.

CPU Intel C2Q Q6600+ AC Cooling Alpine 7 GT | MB ASUS P5Q | RAM 2GB DDR2 1066MHz Corsair Dominator| VGA XFX 8800GTS 320MB | HDDWDC WD3200AAKS-00VYA0 320GB | PSU EC 500W | Case KME ATX CX-8062
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://forum.ubuntu.cz
SpamFucker
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 1139
Můj stroj : k610i, pc, linux

PříspěvekPředmět: Re: Pravidla fóra - POVINĚ PŘEČÍST!   Tue Sep 30, 2008 11:59 am

Ak niekto napíše prosbu o reupload tak stačí jedna. Ostatné sa mažú.

CPU Intel C2Q Q6600+ AC Cooling Alpine 7 GT | MB ASUS P5Q | RAM 2GB DDR2 1066MHz Corsair Dominator| VGA XFX 8800GTS 320MB | HDDWDC WD3200AAKS-00VYA0 320GB | PSU EC 500W | Case KME ATX CX-8062
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://forum.ubuntu.cz
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Pravidla fóra - POVINĚ PŘEČÍST!   

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra - POVINĚ PŘEČÍST!
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: O fóru :: Vítejte-
Přejdi na: