PříjemFAQHledatRegistraceSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení

Share | 

Vzkaz pro všechny

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
UM3L3C
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 1417
Můj stroj : Nokia 6233
Registration date : 13. 05. 07

PříspěvekPředmět: Vzkaz pro všechny   Sat Dec 08, 2007 8:28 am

Dámy a pánové, prosím čtěte:

Už mě nebaví procházet forko, a u topiců s hrama číst jen "ty jsi debil", "Spammere" a "ban na něj!" ! Tohle je možná forum, kde se nesejdou 30-ti letý lidi, ale když už sedíte u PC a máte tu možnost se na webu prezentovat (ať je vám kolik let...), nevím, proč sami sebe tak dokonale ztrapňujete tím, jak se chováte. Napíešte "ahoj" a za tím 20 smajlíků s cedulí LOL ! To vám to fakt nepřijde trapné? Měli byste se nad sebou zamyslet a přestat se urážet, psát k tématu a přestat se dohadovat o svejch hodnostech. Hodnost není o počtu příspěvků, ale o tom, kdo umí přispívat tím, co ostatní chtějí. Když budete mít 500 úříspěvků za zprávy v "Topicu pro debily" nic si tím nedokážete. Jen vás ostatní vidí jako neschopnýho posthuntera.

Takže se laskavě zkuste začít chovat jako lidi, a ne jako necivilizovaný prasata na statku rochnící se v bahně. Vemte si to k srdci, jinak za každej vážnej off-topic (kecání o kruhu v tématu o čtvereci) a urážky bude patřičnej trest...Toť vše.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://um3l3c.allgoo.net
mikerrerMIKER
Snaživec [2]
Snaživec [2]

Poeet p?íspivku : 230
Registration date : 03. 08. 07

PříspěvekPředmět: Re: Vzkaz pro všechny   Sat Dec 08, 2007 8:48 am

UM3L3C napsal:

Už mě nebaví procházet forko, a u topiců s hrama číst jen "ty jsi debil", "Spammere" a "ban na něj!" ! Tohle je možná forum, kde se nesejdou 30-ti letý lidi, ale když už sedíte u PC a máte tu možnost se na webu prezentovat (ať je vám kolik let...), nevím, proč sami sebe tak dokonale ztrapňujete tím, jak se chováte. Napíešte "ahoj" a za tím 20 smajlíků s cedulí LOL ! To vám to fakt nepřijde trapné? Měli byste se nad sebou zamyslet a přestat se urážet, psát k tématu a přestat se dohadovat o svejch hodnostech. Hodnost není o počtu příspěvků, ale o tom, kdo umí přispívat tím, co ostatní chtějí. Když budete mít 500 úříspěvků za zprávy v "Topicu pro debily" nic si tím nedokážete. Jen vás ostatní vidí jako neschopnýho posthuntera.

Takže se laskavě zkuste začít chovat jako lidi, a ne jako necivilizovaný prasata na statku rochnící se v bahně. Vemte si to k srdci, jinak za každej vážnej off-topic (kecání o kruhu v tématu o čtvereci) a urážky bude patřičnej trest...Toť vše.

ted te nechci urazit spis naopak toto vystihlo vse ne ze bych nedelal co je tam napsany Wink ale myslim ze bysme se meli toho drzet kdyz uz je tady tolik lidi tak at to nejak vypada queen
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
SethPower
Kapacita [5]
Kapacita [5]

Poeet p?íspivku : 822
Můj stroj : SonyEricsson C702!
Registration date : 01. 12. 07

PříspěvekPředmět: Re: Vzkaz pro všechny   Sat Dec 08, 2007 12:14 pm

UM3L3C napsal:

presne um3l3c souhlasim, vsichni jen za neco co nekdo napisou ban na nej, to proste nechapu affraid asi sou to jen maly deti co nic neumi a hrajou si na velky rapery scratch
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://um3l3c.allgoo.net/
FC Spartak
Týpek [3]

Poeet p?íspivku : 272
Registration date : 20. 05. 07

PříspěvekPředmět: Re: Vzkaz pro všechny   Sat Dec 08, 2007 2:16 pm

a uplne najlepsie je ked su na tomto fore nejaki dvaja ludia ktori sa poznaju a robia si tu z tohoto ICQ
Návrat nahoru Goto down
SethPower
Kapacita [5]
Kapacita [5]

Poeet p?íspivku : 822
Můj stroj : SonyEricsson C702!
Registration date : 01. 12. 07

PříspěvekPředmět: Re: Vzkaz pro všechny   Sun Dec 09, 2007 2:48 am

slashhh napsal:
a uplne najlepsie je ked su na tomto fore nejaki dvaja ludia ktori sa poznaju a robia si tu z tohoto ICQ

tak to jo, to at si rikaji doma, nebo pres ICQ/skype a ne tady Shocked takze s tebou souhlasim
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://um3l3c.allgoo.net/
FETAK
Kabrňák [4]
Kabrňák [4]

Poeet p?íspivku : 487
Můj stroj : Nokia E50 --> Samsung U800 Soul B
Registration date : 23. 05. 07

PříspěvekPředmět: Re: Vzkaz pro všechny   Sun Dec 09, 2007 4:56 am

co sa mna tyka .. off topic je iba pre posthunterov.. aj tak tam presto sem tam napisem... ale ono ide tu o to ze chcete hry a ine veci do mobilu tak naco sa tu bavit o vianociach??? ne zeby tu nemohli byt take prispevky ale tak je to trochu odveci pokial toto forum ma ine zameranie..

ako pozeram tak je tu uz vela ludi.. a neako malo hier od nich .. skor prispievaju prispevkami typu.. off post reply alebo zakladaju off topic.. a to myslim ze neako nerozsiruje toto forum..

a co sa mna tyka tak pokial chcete v niecom poradit , pokecat tak chodte na pokec.sk alebo na ine portaly, icq, skype, ..

ale zase tu o tom nerozhodnem ja cize by ste na to mali prist samy alebo tak neako..

tot vse k mojmu vyjadreniu.. Ďakujem za pochopenie.. THX ALOT
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.fuck.off
UM3L3C
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 1417
Můj stroj : Nokia 6233

PříspěvekPředmět: Re: Vzkaz pro všechny   Fri Dec 21, 2007 12:48 pm

No, protože se od doby vzniku tohodle topicu vůbec nic nezměnilo, došel jsem k názoru, že za kadžou urážku typu:
"...marko zase ta sama hystorka zase spamujes ze to chces ve 128x160 i kdyz to ve 128x160 je..."
"...v tom případě každej tvůj příspěvek je od ted považován za spam..."
"...slovo edit ti asi nic neříká že? Evil or Very Mad že by další posthunter?..."
atd atd .. dám normálka BAN na den ! Budu to dělat podle MÉHO uvážení a jak já uznám "nadávku" závažnou. Tohle opatření je jen dočasné a bude tu proto, že se všichni chováte jako malý děcka s rozumem velikosti třešňové pecky. Snad to nebude trvat dlouho a všichni to brzo pochopíte. Možná tohle vyvolá spory, ale věřte, že když se VY neumíte chovat, musím na vás takhle....A nedělá mi to radost !

Evil or Very Mad

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://um3l3c.allgoo.net
SpamFucker
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 1139
Můj stroj : k610i, pc, linux

PříspěvekPředmět: Re: Vzkaz pro všechny   Fri Dec 21, 2007 12:55 pm

Všetci? Ty si tu zase neškatulkuj všetých do jedného (nie že by som bol holly :lol!: ). A čo takto ešte mazať a nie lockovať duplicitné témy? To by tiež pomohlo.. JE TU BORDEEEL!

CPU Intel C2Q Q6600+ AC Cooling Alpine 7 GT | MB ASUS P5Q | RAM 2GB DDR2 1066MHz Corsair Dominator| VGA XFX 8800GTS 320MB | HDDWDC WD3200AAKS-00VYA0 320GB | PSU EC 500W | Case KME ATX CX-8062
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://forum.ubuntu.cz
RoolFly
V.I.P.
V.I.P.

Poeet p?íspivku : 347
Registration date : 21. 05. 07

PříspěvekPředmět: Re: Vzkaz pro všechny   Fri Dec 21, 2007 12:58 pm

UM3L3C napsal:
No, protože se od doby vzniku tohodle topicu vůbec nic nezměnilo, došel jsem k názoru, že za kadžou urážku typu:
"...marko zase ta sama hystorka zase spamujes ze to chces ve 128x160 i kdyz to ve 128x160 je..."
"...v tom případě každej tvůj příspěvek je od ted považován za spam..."
"...slovo edit ti asi nic neříká že? Evil or Very Mad že by další posthunter?..."
atd atd .. dám normálka BAN na den ! Budu to dělat podle MÉHO uvážení a jak já uznám "nadávku" závažnou. Tohle opatření je jen dočasné a bude tu proto, že se všichni chováte jako malý děcka s rozumem velikosti třešňové pecky. Snad to nebude trvat dlouho a všichni to brzo pochopíte. Možná tohle vyvolá spory, ale věřte, že když se VY neumíte chovat, musím na vás takhle....A nedělá mi to radost !

Evil or Very Mad
Ale dobrý opatření, není 1 den ale málo?

Zajímavé, malý děcka budou nadávat co to tady omezuješ - inteligentní čtenáři to ocení, takže já nejsem proti Smile

Ovšem toto je fórum, a měl by si každý obeznámit s tím co je a co není spam. Když odepíšu na něco smajlem, který vyjadřuje třeba jednu celou větu tak to není spam, spam je když těch smajlů bude 10,20,30...nebo něco jinýho v tom počtu ale tady se má diskutovat a né řešit jestli ta odpověď se dá považovat z spam či ne.

rendeer bounce
Návrat nahoru Goto down
Chrzo3
Profesionál [7]
Profesionál [7]

Poeet p?íspivku : 1101
Můj stroj : Nokia N73+hAcK SYMBIANU + N-Gage 2
Registration date : 19. 06. 07

PříspěvekPředmět: Re: Vzkaz pro všechny   Sat Dec 22, 2007 1:44 am

jo tak tohle je dobre rohodnuti aspon nebide v kazdej teme napisane : ..to je dobree ! a 20 smajlikov !!!!!a ani ja nesom proti
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://java-maniacs.team-forum.net/index.htm
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Vzkaz pro všechny   

Návrat nahoru Goto down

Vzkaz pro všechny
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: O fóru :: Vítejte-
Přejdi na: